Péče o pleť

Akné

Jedinečný postup a tajné ingredience v našich produktech jsou tím jediným a správným klíčem k odstranění problematické pleti. Naše výsledky jsou ohromující. Objednejte se ještě dnes a přesvědčte se sami.

Pigment

Pigmentové skvrny jsou skvrny na kůži různého tvaru, velikosti i intenzity zbarvení, které trápí v různé míře spoustu z nás. Na jejich vzniku se podílí především sluneční záření, proto bývají tyto skvrny patrny zejména na sluncem často exponovaných místech –  na obličeji, na hřbetech rukou a předloktí. 

Vrásky

K vzniku vrásek dochází v důsledku stárnutí pokožky, jejíž struktura postupem času ztrácí svou pružnost. Se zvyšujícím se věkem je spojeno také zpomalení buněčné obnovy a neschopnost kůže vytvářet dostatečné množství kvalitního kolagenu, který by rýhy v pokožce dokázal vyrovnat. V případě dlouhodobé nedostatečné hydratace pleti pronikne zvrásnění až do škáry, která je podpůrnou tkání kůže.

Růžovka

Růžovka (latinsky rosacea) je chronické onemocnění kůže často nesprávně zaměňované s akné; protože se však na rozdíl od něj objevuje až ve středním věku, bývá někdy laicky označováno jako „akné dospělých“. V různých formách postihuje asi 10 % populace, častěji ženy než muže. Vyskytuje se v centrálních partiích obličej – zasahuje nos, tváře, bradu a čelo.

Napište nám

Pokud Vás cokoliv zajímá, napište nám a my se s Vámi co nejdříve spojíme.

9 + 13 =