Kosmetika Osaine 

Průlomový objev kosmetologie - OSAINE

Vzhled lidských kůží závisí nejen od jejího věku a fyziologické rovnováhy jejich buněk, ale i způsobu péče o ni (v nemalé míře i užívaných přípravků). Preparáty nevhodné typu či stavu pleti mohou zapříčinit kožní problémy. 

Vědecký výzkum účinků mořských řas na pleť se prováděl ve vodách Bretaňského Archipelagu (Francie). Prokázalo se, že určité mořské řasy dávají lidské pleti výživu a uzdravující elementy. Vysoké procento účinných složek řas hluboko proniká do epidermu (základní vrstvy pleti) a uvolňují se tam, kde je kůže potřebuje nejvíce.

Navíc kosmetická řada OSAINE při vyrábění přípravků, hlavními složkami kterých jsou právě mořské řasy, používá nejčistší mořskou vodu z Golfského zálivu. 

. . . . . . . . 

OSAINE - přírodní vlastnosti mořské vody

Mořská voda je pravěkým, prvotním zdrojem života. Ona obsahuje všechny minerály nutné pro život a třídí je na minerální soli a základní prvky. Při kontaktu mořské vody s pletí dochází k uvolnění těch prvků do krevního oběhu, čímž se odstraní její nerovnováha v pleti. Základními prvky jsou minerály, které v malém množství tělo potřebuje jako katalizátor biochemických reakcí. Ale buňky lidského těla potřebují minerální soli ve velkém množství pro zachování osmotické rovnováhy. Procento všech těchto prvků v mořské vodě je velmi podobné (98%) lidské krevní plazmě.

Proto existence jódu a minerálních solí v mořské vodě umožňují docílit uvolněnému svalu zpevňující účinek.

Napište nám

Pokud Vás cokoliv zajímá, napište nám a my se s Vámi co nejdříve spojíme.

9 + 15 =