Fotogalerie

Reference našich klientů

Léta jsem se trápil, protože mastičky od doktorky z Bulovky a od jiných dermatologů nepomáhaly. V lednu 2007 jsme se stal klientem salonu Inka. Dostal jsem preparát, který mi za pár dnů doslova vysušil uhry, které byly pak znatelně menší a sušší, a pleť byla kouzelně vyčištěná aniž by byla poškrabaná. Přípravky na domácí ošetření jsou vskutku pohádkové, protože takhle účinkují. Osobitý způsob biologického olupování pleti v salonu Inka je pro mě větší div, než let na měsíc. Tak vypadá dnes moje vylepšená pleť, a to nemluvě o následném zlepšení mého duševního stavu. Teď už se necítím být ošklivý a méněcenný. Za to vděčím Ince a Mattimu, kteří mě jako zázrakem zbavili šeredností.

Vždyť ne bezdůvodně je Inka zapsaná v Encyklopedii osobností Českého státu jako uznání její činnosti a ocenění odborných kvalit Inky + Mattiho, kteří přijeli z Finska do Čech pomáhat trpitelům akné zlikvidovat jejích deprese z pohledu na sebe do zrcadla. Škoda, že v Čechách je tuze závistivců, kteří zaplatili zkorumpovanému redaktoru České televize, aby z těch peněz dal i falešným klientkám, které Inku pomluvili a obelhaly, aby ji vrátili do Finska. Vděční klienti salonu Inka tím byli rozhněvaní a znovu provedli sbírku. Opět formou inzerátu prezentuje o co přišli ti, kteří nesvěřili svou tragickou pleť Ince: kvůli klevetě České televize. Přemítal jsem, že kdybych já uvěřil lžím ČT, byl bych stále ošklivým. Přemýšlel jsem též, že jestli se obr jako ČT na někoho tak zlobně sápá, ten musí být, sakra, dobrý: přece televize nebojuje s šedou myší. A o tom, že Inka není myš, ale kočka, a není šedá, leč zářivá, je možno se přesvědčit osobně: stačí zavolat 723 755 443 nebo 224 212 092 a objednat se do salonu Inka na Staroměstském náměstí 15 v Praze 1, a během bezplatné konzultace uvidíte, že kočka je náležité slovo, mluvíme-li o Ince. Mám pravdu? – ptá se Ondra Š.

Inka a Matti umějí to, co na celém světě jiní nedokáží...

Jsme velká skupina šťastných klientů salonu Inka, kosmetoložky s dvěma vysokoškolskými diplomy. Paní Inku a jejího manžela Mattiho si velmi vážíme. Proto musíme reagovat na Váš projev v ČT. Salon Inka na Staroměstském náměstí v Praze je místo, kam většina z nás přišla z ordinací lékařů – specialistů na kožní problémy. Pro nás je velmi důležité, že tam, kde znalosti, schopnosti a možná i ochota dermatologů končí, existuje ještě jiná cesta – a konečně účinná. Ta cesta je Inka a Matti, kteří sami o doktorech vždy mluví s respektem.

Nicméně, téměř každý z nás zná seznam nepomáhajících mastiček a vodiček, které jsme si u lékařů museli kupovat a zjišťovat, že prodej rádoby léčivých preparátů byl snad jediným činem a zájmem lékařů. Naskýtá se zde jeden dotaz: měla by Inka plnou čekárnu několikaletých a stále nových klientů, kdyby uměli pomoci dermatologové? Odpověď je jasná, Inka má hodně klientů, neboť vskutku dokáží díky svým biologickým metodám a bezpříkladnou kosmetikou pleť zkrášlit.

Proč klienti Inky neutíkají od ní k lékařům? Odpověď je opět jasná: „kožaři“ nám zatím nejen nepomohli, ale nezřídka problémy s pletí i zhoršili. Toto není útok na dermatology, to jsou fakta.

Z přiložených fotografií vidíte, jak dopadla Ditta Dvořačková, které lékař vyhlazoval medicínským laserem jizvičky po akné. Popáleniny druhého stupně si musela léčit na klinice popálenin. Teď je v péči salonu Inky. Najdete argumenty a přesvědčíte Dittu, aby se k lékaři vrátila?

Paní doktorka může zavolat Ince na 723 755 443 a domluvit si s ní schůzku, aby se seznámila, jak se Inka a Matti starají o pleť dvou dermatoložek, které samy svou pleť zbavit problémů nedokáží. Na výboru České dermatologické společnosti, kam Inku s manželem pozval prof. Arenberger, padl návrh, aby Inka zaměstnala jednoho-dva dermatology. Inka je zapsaná v Encyklopedii osobností Českého státu jako ocenění činnosti finských manželů, Inky+Matti, kteří v Česku, jako předtím ve Finsku, pomáhají trpitelům akné likvidovat stopy aknózního naštěstí. Jsme jim tolik vděční.

Otevřený dopis paní doktorce Janě H.

Napište nám

Pokud Vás cokoliv zajímá, napište nám a my se s Vámi co nejdříve spojíme.

7 + 7 =